Heidelberg ST 500| Reference number: | IMP2028 |
| Year of production: | 2013 |
Wohlenberg PR 76| Reference number: | IMP2018 |
| Year of production: | 1980 |
| Format / Working width: | 76 cm |
Perfecta 92 TVC| Reference number: | IMP2017 |
| Year of production: | 1998 |
| Format / Working width: | 92 cm |
Horizon ST-40| Reference number: | IMP2014 |
| Year of production: | 2009 |
Foliant 520| Reference number: | IMP2002 |
| Year of production: | 2005 |
| Format / Working width: | 520 mm |
Morgana Autocreaser Pro 50| Reference number: | IMP2001 |
| Year of production: | 2020 |
ReservedZenbo ZB1260S-420| Reference number: | IMP2000 |
| Year of production: | 2019 |
| Format / Working width: | 60 x 120 cm |
Tünkers Vorwärts S 1450| Reference number: | IMP1996 |
| Year of production: | 1996 |
Ecosystem Modulo 76| Reference number: | IMP1995 |
| Year of production: | 2005 |
| Format / Working width: | 76 x 106 cm |
Flow Pack Little Flow| Reference number: | IMP1991 |
| Year of production: | 2001 |
| Format / Working width: | 30 / 300 mm |
Etipol Combi 270| Reference number: | IMP1982 |
| Year of production: | 2001 |
| Format / Working width: | 270 mm |
Etipol Combi 270| Reference number: | IMP1980 |
| Year of production: | 2000 |