SoldStahl KC 56 4 KTL| Reference number: | IMP1900 |
| Year of production: | 35806 |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 56 x 90 cm |
SoldPolar 76 EM| Reference number: | IMP1897 |
| Year of production: | 1990 |
| Format / Working width: | 76 cm |
SoldRoland 202 E HiPrint| Reference number: | IMP1896 |
| Year of production: | 2009 |
| Press / Working hours: | cca. 39 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 74 |
SoldBourg 3x BST 10| Reference number: | IMP1895 |
SoldHeidelberg Cylinder KSB| Reference number: | IMP1894 |
| Year of production: | 1965 |
| Format / Working width: | 40 x 57 cm |
SoldHeidelberg CD 102-4| Reference number: | IMP1892 |
| Year of production: | 2011 |
| Press / Working hours: | cca. 160 mio. |
SoldHeidelberg GTO 52| Reference number: | IMP1891 |
| Year of production: | 1994 |
SoldRyobi 784 EP| Reference number: | IMP1887 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca. 70 mio. |
SoldWin Pack HSW-1000BF| Reference number: | IMP1886 |
| Year of production: | 2009 |
SoldHorizon BQ 270| Reference number: | IMP1885 |
| Year of production: | 2005 |
SoldHorizon BQ 470 EVA| Reference number: | IMP1884 |
| Year of production: | 2017 |
SoldHeidelberg Tiegel GTP| Reference number: | IMP1880 |
| Year of production: | 1977 |
| Format / Working width: | 34 x 46 cm |