SoldHeidelberg PM 74-4P| Reference number: | IMP2066 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 100 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SORMZ| Reference number: | IMP2063 |
| Year of production: | 1990 |
| Press / Working hours: | 90 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldZünd G3 XL-3200| Reference number: | IMP2052 |
| Year of production: | 2018 |
| Format / Working width: | 2270 mm x 3200 mm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP2044 |
| Year of production: | 1996 |
| Press / Working hours: | cca. 93 mio. |
SoldHeidelberg Cylinder SBG| Reference number: | IMP2040 |
| Year of production: | 1968 |
| Format / Working width: | 57 x 77 cm |
SoldHorauf BDM Universal| Reference number: | IMP2038 |
| Year of production: | 2007 |
SoldMagraf KO 50 x 70 cm| Reference number: | IMP2034 |
| Year of production: | 2018 |
| Format / Working width: | 46 x 70 cm |
SoldHorizon HT-70| Reference number: | IMP2033 |
SoldHorizon BQ 270| Reference number: | IMP2032 |
SoldSamed Innovazioni Rebord Darix Evolution Light| Reference number: | IMP2030 |
| Year of production: | 2019 |
SoldBobst SP 103 ER| Reference number: | IMP2027 |
| Year of production: | 1995 |
| Press / Working hours: | cca. 52.900 h |
| Format / Working width: | 72 x 103 cm |
SoldPolar 115 ED| Reference number: | IMP2026 |
| Year of production: | 1998 |
| Format / Working width: | 115 cm |