SoldBobst Media 45 II| Reference number: | IMP1879 |
| Year of production: | 1999 |
SoldPolar 92 E| Reference number: | IMP1877 |
| Year of production: | 2003 |
| Format / Working width: | 92 cm |
SoldRoland 202 T 0B| Reference number: | IMP1876 |
| Year of production: | 2002 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
SoldPolar 78 ED| Reference number: | IMP1874 |
| Year of production: | 2000 |
| Format / Working width: | 78 cm |
SoldPolar 66| Reference number: | IMP1873 |
| Year of production: | 2007 |
| Format / Working width: | 66 cm |
SoldXerox Versant 180| Reference number: | IMP1872 |
| Year of production: | 2017 |
SoldHeidelberg GTOV 52| Reference number: | IMP1869 |
| Year of production: | 1985 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg SM 52-2| Reference number: | IMP1868 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
SoldHeidelberg GTOV 52| Reference number: | IMP1867 |
| Year of production: | 1987 |
| Press / Working hours: | cca. 63 mio. |
SoldHorizon AF-566F| Reference number: | IMP1860 |
| Year of production: | 2009 |
| Colors / Number of units: | 6 |
| Format / Working width: | 558 x 850 mm |
SoldHorizon HT-70| Reference number: | IMP1859 |
| Year of production: | 2006 |
| Format / Working width: | 330 x 330 mm |
SoldHorizon BQ 270V| Reference number: | IMP1858 |
| Year of production: | 2013 |