SoldScreen L350 UV| Reference number: | IMP1818 |
| Year of production: | 2016 |
SoldMosca RO-TRS 4| Reference number: | IMP1787 |
| Year of production: | 2000 |
SoldHeidelberg GTO PM 52-5| Reference number: | IMP1785 |
| Year of production: | 2001 |
| Press / Working hours: | cca. 97 mio. |
SoldFocus Proflex 250| Reference number: | IMP1778 |
| Year of production: | 2008 |
| Format / Working width: | 250 mm |
SoldRoland 205 E 0B| Reference number: | IMP1777 |
| Year of production: | 2003 |
| Press / Working hours: | cca. 70 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SM 74-2P| Reference number: | IMP1906 |
| Year of production: | 1998 |
| Press / Working hours: | cca. 239 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SM 52-2P| Reference number: | IMP1753 |
| Year of production: | 2003 |
| Press / Working hours: | cca. 86 mio. |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
SoldHeidelberg Masterwork Diana Smart 80A| Reference number: | IMP1748 |
| Year of production: | 2015 |
SoldHorizon AFC-746AKT| Reference number: | IMP1712 |
| Year of production: | 2007 |
| Format / Working width: | 738x1100 mm |
SoldPolar 78 XT| Reference number: | IMP1700 |
| Year of production: | 2007 |
| Format / Working width: | 78 cm |
SoldSmyth Freccia Unit Line| Reference number: | IMP1683 |
| Year of production: | 2016 |
SoldKomfi Fullmatic B2| Reference number: | IMP1673 |
| Year of production: | 2015 |
| Press / Working hours: | cca 2,1 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |