SoldJagenberg Diana 70-2| Reference number: | IMP2020 |
| Year of production: | 1995 |
SoldStahl VBF 500 BL| Reference number: | IMP2016 |
| Year of production: | 1994 |
SoldHorizon VAC-1000 SPF-200L FC-200L| Reference number: | IMP2013 |
| Year of production: | 2020 |
SoldHeidelberg Cylinder SBGZ| Reference number: | IMP2003 |
| Year of production: | 1964 |
| Format / Working width: | 56 x 77 cm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP1997 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 55 mio. |
SoldHeidelberg GTOVP 52+| Reference number: | IMP1994 |
| Year of production: | 1993 |
| Press / Working hours: | cca 60 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldKomfi Delta 52| Reference number: | IMP1990 |
| Year of production: | 2020 |
SoldHorizon BQ 270C| Reference number: | IMP1983 |
| Year of production: | 2009 |
| Press / Working hours: | 1,5 mio |
SoldHeidelberg SM 102-10P+L| Reference number: | IMP1978 |
| Year of production: | 2006 |
| Press / Working hours: | cca. 252 mio. |
| Format / Working width: | 72 x 102 cm |
SoldHeidelberg SM 102-10P+L| Reference number: | IMP1977 |
| Year of production: | 2001 |
| Press / Working hours: | cca. 262 mio. |
SoldKAMA ProCut 74| Reference number: | IMP1974 |
| Year of production: | 2011 |
| Press / Working hours: | cca 21 mio. |
| Format / Working width: | 600 x 740 mm |
SoldBobst SP 102 E| Reference number: | IMP1974 |
| Year of production: | 1980 |