NewAdast 547 P| Reference number: | IMP2117 |
| Year of production: | 2001 |
| Press / Working hours: | 23 moo. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 381 x 520 mm |
NewHeidelberg SM 52-4P| Reference number: | IMP2116 |
| Year of production: | 1998 |
| Press / Working hours: | cca. 80 mio. |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
Heidelberg SM 52-4P| Reference number: | IMP2098 |
| Year of production: | 2005 |
| Press / Working hours: | cca. 54 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
Heidelberg GTOVP 52| Reference number: | IMP2093 |
| Year of production: | 1995 |
| Press / Working hours: | cca 67 mio. |
NewRyobi 754P XL| Reference number: | IMP2087 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca. 43 mio. |
Heidelberg SM 52-4+L| Reference number: | IMP2080 |
| Year of production: | 2002 |
| Press / Working hours: | cca. 130 mio. |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
NewRyobi 784 EP| Reference number: | IMP2065 |
| Year of production: | 2010 |
| Press / Working hours: | cca. 80 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
Heidelberg GTOVP 46| Reference number: | IMP1919 |
| Year of production: | 1980 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
Heidelberg SM 52-4 Anicolor| Reference number: | IMP1821 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 39 mio. |
SoldHeidelberg PM 74-4P| Reference number: | IMP2066 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 100 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP2044 |
| Year of production: | 1996 |
| Press / Working hours: | cca. 93 mio. |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP1997 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 55 mio. |