SoldHeidelberg SM 102-8P| Reference number: | IMP1949 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 250 mio. |
SoldSaroglia FUB/D 56 x 74| Reference number: | IMP1946 |
| Year of production: | 1996 |
| Format / Working width: | 56 x 74 cm |
SoldPETRATTO CORDOBA 3| Reference number: | IMP1940 |
| Year of production: | 2003 |
| Format / Working width: | 52 x 120 cm |
SoldTECHNOGRAF EUROTRIM| Reference number: | IMP1939 |
| Year of production: | 2005 |
| Format / Working width: | 480 x 345 mm |
SoldMBO T45 F| Reference number: | IMP1938 |
| Year of production: | 0572 |
| Format / Working width: | 460 x 630 mm |
SoldHeidelberg Cylinder SBG| Reference number: | IMP1926 |
| Year of production: | 1972 |
| Format / Working width: | 57 x 77 cm |
SoldRyobi 784 EP| Reference number: | IMP1924 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca. 123 mio. |
| Format / Working width: | 788 x 600 mm |
SoldZechini X-Case - Zechini Cimatic| Reference number: | IMP1914 |
| Year of production: | 2016 |
| Format / Working width: | 460x500mm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP1910 |
| Year of production: | 1998 |
| Press / Working hours: | cca 73 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg XL 75-4| Reference number: | IMP1905 |
| Year of production: | 2018 |
| Press / Working hours: | cca. 47 mio. |
SoldHorizon VAC-100 SPF-20 FC-20| Reference number: | IMP1904 |
SoldHeidelberg SM 102-5-PP-H| Reference number: | IMP1903 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 271 mio. |