TECNOMAC SPRINTER 4| Reference number: | IMP2084 |
| Year of production: | 2026 |
| Format / Working width: | 76 x 106 cm |
NewTECNOMAC EASY 4| Reference number: | IMP2083 |
| Year of production: | 2026 |
| Format / Working width: | 54 x 88 cm |
NewVBF Stahl BL 500| Reference number: | IMP2081 |
| Year of production: | 1997 |
Heidelberg SM 52-4+L| Reference number: | IMP2080 |
| Year of production: | 2002 |
| Press / Working hours: | cca. 130 mio. |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
Heidelberg SM 52-2P NP| Reference number: | IMP2079 |
| Year of production: | 1997 |
| Press / Working hours: | 54 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
Kolbus DA 270| Reference number: | IMP2075 |
| Year of production: | 2002 |
NewPolar 115 EM-MON| Reference number: | IMP2071 |
| Year of production: | 1992 |
| Format / Working width: | 115 cm |
NewPerfecta 115 TVC| Reference number: | IMP2070 |
| Year of production: | 2002 |
| Format / Working width: | 115 cm |
NewRyobi 784 EP| Reference number: | IMP2065 |
| Year of production: | 2010 |
| Press / Working hours: | cca. 80 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
NewINO automatic stacking device STACKER AS1 500| Reference number: | IMP2062 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | working width max 500 mm |
NewINO conveyorized hot-air dryer DRY HA6| Reference number: | IMP2061 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | Conveyor belt width 550 |
NewINO POWDER MPA 500 - melt powder application machine| Reference number: | IMP2060 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | max sheet width 500 mm |