SoldKomfi Amiga 52| Reference number: | IMP1855 |
| Year of production: | 2017 |
SoldMüller Martini Ventura 3215| Reference number: | IMP1854 |
| Year of production: | 2007 |
SoldMüller Martini Presto| Reference number: | IMP1853 |
| Year of production: | 2004 |
SoldHeidelberg ST 300| Reference number: | IMP1852 |
| Year of production: | 1999 |
SoldPolar 76 EM| Reference number: | IMP1847 |
| Year of production: | 1990 |
| Format / Working width: | 76 cm |
SoldHeidelberg Cylinder| Reference number: | IMP1845 |
| Year of production: | 1954 |
| Format / Working width: | 50 x 70 cm |
SoldPolar 78 ES| Reference number: | IMP1844 |
| Year of production: | 2000 |
| Format / Working width: | 78 cm |
SoldRyobi 524 GX| Reference number: | IMP1842 |
| Year of production: | 2004 |
| Press / Working hours: | cca. 20 mio. |
SoldRoland 205 E 0B| Reference number: | IMP1841 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 46 mio. |
SoldRoland 202 E 0B| Reference number: | IMP1837 |
| Year of production: | 2002 |
| Press / Working hours: | 15 mio |
| Colors / Number of units: | 2 |
SoldHeidelberg SM 102-2P| Reference number: | IMP1835 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca 295 mio |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 720 x 1020 mm |
SoldIno Screen Printing Line| Reference number: | IMP1822 |
| Year of production: | 2016/2013 |