Jos Hunkeler| Reference number: | IMP2096 |
| Year of production: | / |
Hohner Exact| Reference number: | IMP2095 |
| Year of production: | 03.007.1043 |
Karl Tranklein BP| Reference number: | IMP2094 |
| Year of production: | / |
Heidelberg GTOVP 52| Reference number: | IMP2093 |
| Year of production: | 1995 |
| Press / Working hours: | cca 67 mio. |
Man Miller MP 94 - 2c| Reference number: | IMP2092 |
| Year of production: | 22278G |
| Press / Working hours: | / |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 64 x 90 cm |
Bobst SPanthera 106 LER| Reference number: | IMP2091 |
| Year of production: | 2006 |
Heidelberg Cylinder SBD Steuer PZ 90| Reference number: | IMP2090 |
| Year of production: | 1968 |
| Format / Working width: | 64 x 90 cm |
NewHeidelberg CD 102-5+LYLX| Reference number: | IMP2089 |
| Year of production: | 1997 |
| Press / Working hours: | cca. 190 mio. |
NewRyobi 526 GX| Reference number: | IMP2088 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 55 mio. |
NewRyobi 754P XL| Reference number: | IMP2087 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca. 43 mio. |
Kolbus DA 260| Reference number: | IMP2086 |
| Year of production: | 2009 |
| Format / Working width: | 390 x 670 mm |
Heidelberg SM 72 ZP| Reference number: | IMP2085 |
| Year of production: | 1989 |
| Press / Working hours: | 138 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 72 cm |