Rebord Darix| Reference number: | IMP2108 |
| Year of production: | / |
| Format / Working width: | 400 x 500 mm |
NewHeidelberg SM 74-2-H| Reference number: | IMP2107 |
| Year of production: | 2003 |
| Press / Working hours: | cca. 73 mio. |
NewKBA Rapida 106-8 SW SPC| Reference number: | IMP2106 |
| Year of production: | 2018 |
| Press / Working hours: | cca. 240 mio. |
NewBacciottini OXO MultiSkill| Reference number: | IMP2105 |
| Year of production: | 2024 |
| Format / Working width: | 500 x 700 mm |
NewBobst SPanthera 106 LER| Reference number: | IMP2103 |
| Year of production: | 2007 |
Versor Serto 80 K4+| Reference number: | IMP2101 |
| Year of production: | 2016 |
| Format / Working width: | 80 cm |
GAOTIAN GDHH-800| Reference number: | IMP2100 |
| Year of production: | 2018 |
| Format / Working width: | 80 cm |
Gietz FSA 790| Reference number: | IMP2099 |
| Year of production: | 2001 |
Heidelberg SM 52-4P| Reference number: | IMP2098 |
| Year of production: | 2005 |
| Press / Working hours: | cca. 54 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
NewPolygraf 381-4E| Reference number: | IMP2097 |
| Year of production: | 0123/:4e |
Jos Hunkeler| Reference number: | IMP2096 |
| Year of production: | / |
Hohner Exact| Reference number: | IMP2095 |
| Year of production: | 03.007.1043 |