SoldSmyth Freccia| Reference number: | IMP1970 |
| Year of production: | 130 5343 |
| Format / Working width: | 35 cm |
SoldHorizon VAC 100| Reference number: | IMP1969 |
| Year of production: | / |
| Colors / Number of units: | 20 |
| Format / Working width: | 350 X 500 mm |
SoldMAGRAF AS-55| Reference number: | IMP1968 |
| Year of production: | 2020 |
| Format / Working width: | 550 mm |
SoldHorizon VAC 1000 a+m| Reference number: | IMP1967 |
| Year of production: | 2016 |
| Press / Working hours: | 1 mio. |
| Colors / Number of units: | 20 |
| Format / Working width: | 500x350 mm |
SoldPerfecta 115 TVC| Reference number: | IMP1966 |
| Year of production: | 2005 |
| Format / Working width: | 115 cm |
SoldHeidelberg Topsetter PF 102| Reference number: | IMP1965 |
| Year of production: | 2005 |
SoldRabolini Imperia D| Reference number: | IMP1964 |
| Format / Working width: | 120 x 80 cm |
SoldWohlenberg ZTM 370| Reference number: | IMP1963 |
| Year of production: | 1989 |
SoldHeidelberg Cylinder SBDS Hot foil| Reference number: | IMP1961 |
| Year of production: | 1976 |
| Format / Working width: | 64 x 90 cm |
SoldMüller Martini Tigra| Reference number: | IMP1959 |
| Year of production: | 1999 |
SoldRyobi 524 GX| Reference number: | IMP1952 |
| Year of production: | 2004 |
| Press / Working hours: | cca. 105 mio. |
SoldHeidelberg Stahlfolder KH 78/6 KTL| Reference number: | IMP1951 |
| Year of production: | 2005 |