Heidelberg SM 52-2P NP| Reference number: | IMP2079 |
| Year of production: | 1997 |
| Press / Working hours: | 54 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
NewRyobi 784 EP| Reference number: | IMP2065 |
| Year of production: | 2010 |
| Press / Working hours: | cca. 80 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
NewINO automatic stacking device STACKER AS1 500| Reference number: | IMP2062 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | working width max 500 mm |
NewINO conveyorized hot-air dryer DRY HA6| Reference number: | IMP2061 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | Conveyor belt width 550 |
NewINO POWDER MPA 500 - melt powder application machine| Reference number: | IMP2060 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | max sheet width 500 mm |
NewINO PRINT VS6 500| Reference number: | IMP2058 |
| Year of production: | 2021 |
| Format / Working width: | 500 x 350 mm |
Heidelberg SM 74-5-P-H| Reference number: | IMP2053 |
| Year of production: | 1999 |
| Press / Working hours: | cca. 196 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
INO Print SA S2-70| Reference number: | IMP2042 |
| Year of production: | 2011 |
| Format / Working width: | 70 x 50 cm |
Man Roland 705 LV UV| Reference number: | IMP2036 |
| Year of production: | 1995 |
| Press / Working hours: | cca. 145 mio. |
Heidelberg GTOZ 46+| Reference number: | IMP1942 |
| Year of production: | 1979 |
| Press / Working hours: | cca 37 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 32 x 46 cm |
Heidelberg GTOVP 46| Reference number: | IMP1919 |
| Year of production: | 1980 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
Konica Minolta Accurio Label C230| Reference number: | IMP1838 |
| Year of production: | 2022 |