NovoKBA Rapida 75-5 SAPC| Referenca izdelka: | IMP2115 |
| Leto proizvodnje: | 2012 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 188 mio. |
| Format / Delovna širina: | 605 x 750 mm |
KBA Rapida 106-8 SW SPC| Referenca izdelka: | IMP2106 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 240 mio. |
Man Miller MP 94 - 2c| Referenca izdelka: | IMP2092 |
| Leto proizvodnje: | 22278G |
| Št. odtisov / Delovne ure: | / |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 64 x 90 cm |
Heidelberg CD 102-5+LYLX| Referenca izdelka: | IMP2089 |
| Leto proizvodnje: | 1997 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 190 mio. |
Heidelberg SM 72 ZP| Referenca izdelka: | IMP2085 |
| Leto proizvodnje: | 1989 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 138 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 52 x 72 cm |
Heidelberg SM 52-4+L| Referenca izdelka: | IMP2080 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 130 mio. |
| Format / Delovna širina: | 37 x 52 cm |
Heidelberg SM 52-2P NP| Referenca izdelka: | IMP2079 |
| Leto proizvodnje: | 1997 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 54 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 37 x 52 cm |
NovoHeidelberg XL 75-4P| Referenca izdelka: | IMP2076 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 28 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 4 |
| Format / Delovna širina: | 530 x 750 mm |
NovoINO automatic stacking device STACKER AS1 500| Referenca izdelka: | IMP2062 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
| Format / Delovna širina: | delovna širina max 500 mm |
NovoINO conveyorized hot-air dryer DRY HA6| Referenca izdelka: | IMP2061 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
| Format / Delovna širina: | Conveyor belt width 550 |
NovoINO POWDER MPA 500 - melt powder application machine| Referenca izdelka: | IMP2060 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
| Format / Delovna širina: | max širina pole 500 mm |
NovoINO PRINT VS6 500| Referenca izdelka: | IMP2058 |
| Leto proizvodnje: | 2021 |
| Format / Delovna širina: | 500 x 350 mm |