SoldRyobi 784 EP| Reference number: | IMP1924 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca. 123 mio. |
| Format / Working width: | 788 x 600 mm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP1910 |
| Year of production: | 1998 |
| Press / Working hours: | cca 73 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg XL 75-4| Reference number: | IMP1905 |
| Year of production: | 2018 |
| Press / Working hours: | cca. 47 mio. |
SoldHeidelberg SM 102-5-PP-H| Reference number: | IMP1903 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 271 mio. |
SoldRoland 202 E HiPrint| Reference number: | IMP1896 |
| Year of production: | 2009 |
| Press / Working hours: | cca. 39 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 74 |
SoldHeidelberg CD 102-4| Reference number: | IMP1892 |
| Year of production: | 2011 |
| Press / Working hours: | cca. 160 mio. |
SoldHeidelberg GTO 52| Reference number: | IMP1891 |
| Year of production: | 1994 |
SoldRyobi 784 EP| Reference number: | IMP1887 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca. 70 mio. |
SoldRoland 202 T 0B| Reference number: | IMP1876 |
| Year of production: | 2002 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
SoldXerox Versant 180| Reference number: | IMP1872 |
| Year of production: | 2017 |
SoldHeidelberg GTOV 52| Reference number: | IMP1869 |
| Year of production: | 1985 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg SM 52-2| Reference number: | IMP1868 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |