Heidelberg SM 52-4 Anicolor| Reference number: | IMP1821 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 39 mio. |
Roland 105| Reference number: | IMP1805 |
| Format / Working width: | 48 x 66 cm |
Roland Favorit RZFOB| Reference number: | IMP592 |
| Year of production: | 1986 |
| Press / Working hours: | cca 47 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 72 cm |
SoldHeidelberg PM 74-4P| Reference number: | IMP2066 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 100 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SORMZ| Reference number: | IMP2063 |
| Year of production: | 1990 |
| Press / Working hours: | 90 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP2044 |
| Year of production: | 1996 |
| Press / Working hours: | cca. 93 mio. |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP1997 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 55 mio. |
SoldHeidelberg GTOVP 52+| Reference number: | IMP1994 |
| Year of production: | 1993 |
| Press / Working hours: | cca 60 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg SM 102-10P+L| Reference number: | IMP1978 |
| Year of production: | 2006 |
| Press / Working hours: | cca. 252 mio. |
| Format / Working width: | 72 x 102 cm |
SoldHeidelberg SM 102-10P+L| Reference number: | IMP1977 |
| Year of production: | 2001 |
| Press / Working hours: | cca. 262 mio. |
SoldRyobi 524 GX| Reference number: | IMP1952 |
| Year of production: | 2004 |
| Press / Working hours: | cca. 105 mio. |
SoldHeidelberg SM 102-8P| Reference number: | IMP1949 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 250 mio. |