MKW RAPID UT / B3 / GS + MKW RAPID SFT 350| Referenca izdelka: | IMP2039 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Barve / Št. agregatov: | 16 |
| Format / Delovna širina: | 35 x 50 cm |
Heidelberg ST 500| Referenca izdelka: | IMP2028 |
| Leto proizvodnje: | 2013 |
NovoMüller Martini Esprit + Uno| Referenca izdelka: | IMP2025 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
Wohlenberg PR 76| Referenca izdelka: | IMP2018 |
| Leto proizvodnje: | 1980 |
| Format / Delovna širina: | 76 cm |
Perfecta 92 TVC| Referenca izdelka: | IMP2017 |
| Leto proizvodnje: | 1998 |
| Format / Delovna širina: | 92 cm |
NovoPolar N 92 Plus| Referenca izdelka: | IMP2007 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
NovoAster Astronic 180| Referenca izdelka: | IMP2006 |
| Leto proizvodnje: | 2006 |
Morgana Autocreaser Pro 50| Referenca izdelka: | IMP2001 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
NovoPolar N 115| Referenca izdelka: | IMP1993 |
| Leto proizvodnje: | 2024 |
NovoPolar N 92 Plus| Referenca izdelka: | IMP1992 |
| Leto proizvodnje: | 2024 |
NovoHorizon BQ 270V| Referenca izdelka: | IMP1931 |
| Leto proizvodnje: | 2024 |
Kolbus UKV 400| Referenca izdelka: | IMP1705 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |