NovoBobst Expertfold 80 A2| Referenca izdelka: | IMP2104 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
NovoBobst SPanthera 106 LER| Referenca izdelka: | IMP2103 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
NovoVersor Serto 80 K4+| Referenca izdelka: | IMP2101 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
| Format / Delovna širina: | 80 cm |
NovoGAOTIAN GDHH-800| Referenca izdelka: | IMP2100 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Format / Delovna širina: | 80 cm |
TECNOMAC SPRINTER 4| Referenca izdelka: | IMP2084 |
| Leto proizvodnje: | 2026 |
| Format / Delovna širina: | 76 x 106 cm |
NovoTECNOMAC EASY 4| Referenca izdelka: | IMP2083 |
| Leto proizvodnje: | 2026 |
| Format / Delovna širina: | 54 x 88 cm |
NovoRabolini Imperia A1| Referenca izdelka: | IMP2049 |
| Format / Delovna širina: | 60 x 85 cm |
Bobst SP 130 ER| Referenca izdelka: | IMP2043 |
| Leto proizvodnje: | 1987 |
| Format / Delovna širina: | 1300 x 920 mm |
Heidelberg Cylinder KSBA 46 x 58,5 cm| Referenca izdelka: | IMP2031 |
| Leto proizvodnje: | 1970 |
| Format / Delovna širina: | 46 x 58,5 cm |
Ecosystem Modulo 76| Referenca izdelka: | IMP1995 |
| Leto proizvodnje: | 2005 |
| Format / Delovna širina: | 76 x 106 cm |
Flow Pack Little Flow| Referenca izdelka: | IMP1991 |
| Leto proizvodnje: | 2001 |
| Format / Delovna širina: | 30 / 300 mm |
NovoBobst SP 1260 E| Referenca izdelka: | IMP1989 |
| Leto proizvodnje: | 1972 |