ProdanoKolbus KM 600| Referenca izdelka: | IMP2077 |
| Leto proizvodnje: | 2015 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | samo cca. 23 mio. produktov |
ProdanoMagraf KO 50 x 70 cm| Referenca izdelka: | IMP2034 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Format / Delovna širina: | 46 x 70 cm |
ProdanoSamed Innovazioni Rebord Darix Evolution Light| Referenca izdelka: | IMP2030 |
| Leto proizvodnje: | 2019 |
ProdanoPolar 115 ED| Referenca izdelka: | IMP2026 |
| Leto proizvodnje: | 1998 |
| Format / Delovna širina: | 115 cm |
ProdanoHorizon VAC-1000 SPF-200L FC-200L| Referenca izdelka: | IMP2013 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
ProdanoHorizon BQ 270C| Referenca izdelka: | IMP1983 |
| Leto proizvodnje: | 2009 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 1,5 mio |
ProdanoSmyth Freccia| Referenca izdelka: | IMP1970 |
| Leto proizvodnje: | 130 5343 |
| Format / Delovna širina: | 35 cm |
ProdanoHorizon VAC 100| Referenca izdelka: | IMP1969 |
| Leto proizvodnje: | / |
| Barve / Št. agregatov: | 20 |
| Format / Delovna širina: | 350 X 500 mm |
ProdanoHorizon VAC 1000 a+m| Referenca izdelka: | IMP1967 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 1 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 20 |
| Format / Delovna širina: | 500x350 mm |
ProdanoPerfecta 115 TVC| Referenca izdelka: | IMP1966 |
| Leto proizvodnje: | 2005 |
| Format / Delovna širina: | 115 cm |
ProdanoHeidelberg Stahlfolder KH 78/6 KTL| Referenca izdelka: | IMP1951 |
| Leto proizvodnje: | 2005 |
ProdanoPETRATTO CORDOBA 3| Referenca izdelka: | IMP1940 |
| Leto proizvodnje: | 2003 |
| Format / Delovna širina: | 52 x 120 cm |