NovoPolar N 78 Plus| Referenca izdelka: | IMP2109 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
Rebord Darix| Referenca izdelka: | IMP2108 |
| Leto proizvodnje: | / |
| Format / Delovna širina: | 400 x 500 mm |
Bacciottini OXO MultiSkill| Referenca izdelka: | IMP2105 |
| Leto proizvodnje: | 2024 |
| Format / Delovna širina: | 500 x 700 mm |
NovoPolygraf 381-4E| Referenca izdelka: | IMP2097 |
| Leto proizvodnje: | 0123/:4e |
| Format / Delovna širina: | 355 x 275 mm |
Jos Hunkeler| Referenca izdelka: | IMP2096 |
| Leto proizvodnje: | / |
Kolbus DA 260| Referenca izdelka: | IMP2086 |
| Leto proizvodnje: | 2009 |
| Format / Delovna širina: | 390 x 670 mm |
Kolbus DA 270| Referenca izdelka: | IMP2075 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
NovoPolar N 137 Plus| Referenca izdelka: | IMP2074 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Format / Delovna širina: | 137 cm |
NovoPolar N 92 Plus| Referenca izdelka: | IMP2073 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Format / Delovna širina: | 92 cm |
NovoPolar N 115 Plus| Referenca izdelka: | IMP2072 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Format / Delovna širina: | 115 cm |
NovoPerfecta 115 TVC| Referenca izdelka: | IMP2070 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
NovoHorizon BQ 470 EVA| Referenca izdelka: | IMP2048 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 3,4 mio. |