ProdanoHorizon AF-566F| Referenca izdelka: | IMP1860 |
| Leto proizvodnje: | 2009 |
| Barve / Št. agregatov: | 6 |
| Format / Delovna širina: | 558 x 850 mm |
ProdanoHorizon HT-70| Referenca izdelka: | IMP1859 |
| Leto proizvodnje: | 2006 |
| Format / Delovna širina: | 330 x 330 mm |
ProdanoHorizon BQ 270V| Referenca izdelka: | IMP1858 |
| Leto proizvodnje: | 2013 |
ProdanoMüller Martini Presto| Referenca izdelka: | IMP1853 |
| Leto proizvodnje: | 2004 |
ProdanoPolar 76 EM| Referenca izdelka: | IMP1847 |
| Leto proizvodnje: | 1990 |
| Format / Delovna širina: | 76 cm |
ProdanoPolar 78 ES| Referenca izdelka: | IMP1844 |
| Leto proizvodnje: | 2000 |
| Format / Delovna širina: | 78 cm |
ProdanoHorizon HT 30| Referenca izdelka: | IMP1781 |
| Leto proizvodnje: | 2011 |
ProdanoHorizon AFC-746AKT| Referenca izdelka: | IMP1712 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Format / Delovna širina: | 738x1100 mm |
ProdanoPolar 78 XT| Referenca izdelka: | IMP1700 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Format / Delovna širina: | 78 cm |
ProdanoRigo UltraBIND 6000 PUR Bookbinder| Referenca izdelka: | IMP1252 |
| Leto proizvodnje: | 2014 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 32000 |
| Barve / Št. agregatov: | 1 |
| Format / Delovna širina: | 420 x 460 mm |