ProdanoTECHNOGRAF EUROTRIM| Referenca izdelka: | IMP1939 |
| Leto proizvodnje: | 2005 |
| Format / Delovna širina: | 480 x 345 mm |
ProdanoMBO T45 F| Referenca izdelka: | IMP1938 |
| Leto proizvodnje: | 0572 |
| Format / Delovna širina: | 460 x 630 mm |
ProdanoZechini X-Case - Zechini Cimatic| Referenca izdelka: | IMP1914 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
| Format / Delovna širina: | 460x500mm |
ProdanoHorizon VAC-100 SPF-20 FC-20| Referenca izdelka: | IMP1904 |
ProdanoStahl KC 56 4 KTL| Referenca izdelka: | IMP1900 |
| Leto proizvodnje: | 35806 |
| Barve / Št. agregatov: | 4 |
| Format / Delovna širina: | 56 x 90 cm |
ProdanoPolar 76 EM| Referenca izdelka: | IMP1897 |
| Leto proizvodnje: | 1990 |
| Format / Delovna širina: | 76 cm |
ProdanoBourg 3x BST 10| Referenca izdelka: | IMP1895 |
ProdanoMeccanotecnica Aster 160 OS| Referenca izdelka: | IMP1883 |
| Leto proizvodnje: | 2006 |
| Format / Delovna širina: | 320 x 420 mm |
ProdanoHeidelberg Stahlfolder KH82| Referenca izdelka: | IMP1882 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
| Format / Delovna širina: | 780 x 1280 mm |
ProdanoSchmedt Knjigoveška linija| Referenca izdelka: | IMP1881 |
| Leto proizvodnje: | 2011 |
ProdanoPolar 78 ED| Referenca izdelka: | IMP1874 |
| Leto proizvodnje: | 2000 |
| Format / Delovna širina: | 78 cm |
ProdanoDuplo 5000| Referenca izdelka: | IMP1865 |
| Leto proizvodnje: | 2010/2006 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 5307848 |
| Barve / Št. agregatov: | 20 |
| Format / Delovna širina: | 35 x 50 cm |