NovoKomfi Amiga 52| Referenca izdelka: | IMP1932 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | samo 3369 pol / 4 delovne ure / 1476 m |
| Format / Delovna širina: | 53 x 80 cm |
NovoHorizon BQ 270V| Referenca izdelka: | IMP1931 |
| Leto proizvodnje: | 2024 |
Nilpeter FA 2500| Referenca izdelka: | IMP1912 |
| Leto proizvodnje: | 2001 |
| Barve / Št. agregatov: | 10 |
| Format / Delovna širina: | 280 mm |
Muller Martini Pronto| Referenca izdelka: | IMP1875 |
| Leto proizvodnje: | 1996 |
| Barve / Št. agregatov: | 3 |
| Format / Delovna širina: | 42 cm |
KOLBUS PE 311| Referenca izdelka: | IMP1870 |
| Leto proizvodnje: | 1998 |
| Format / Delovna širina: | 660 x 410 mm |
Zator LMZ04 - LMZ02| Referenca izdelka: | IMP1861 |
| Leto proizvodnje: | 2018-2021 |
Vega 750| Referenca izdelka: | IMP1816 |
NovoVacuumatic Vicount 4 P&B| Referenca izdelka: | IMP1774 |
| Leto proizvodnje: | 2023 |
Stenz Feeder| Referenca izdelka: | IMP1740 |
Kolbus UKV 400| Referenca izdelka: | IMP1705 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
Harris & Bruno ZR-30| Referenca izdelka: | IMP1581 |
| Leto proizvodnje: | 2015 |
| Format / Delovna širina: | 770 mm |
Roland Favorit RZFOB| Referenca izdelka: | IMP591 |
| Leto proizvodnje: | 1986 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca 47 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 52 x 72 cm |