MKW RAPID UT / B3 / GS + MKW RAPID SFT 350| Referenca izdelka: | IMP2039 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Barve / Št. agregatov: | 16 |
| Format / Delovna širina: | 35 x 50 cm |
Man Roland 705 LV UV| Referenca izdelka: | IMP2036 |
| Leto proizvodnje: | 1995 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 145 mio. |
Heidelberg Cylinder KSBA 46 x 58,5 cm| Referenca izdelka: | IMP2031 |
| Leto proizvodnje: | 1970 |
| Format / Delovna širina: | 46 x 58,5 cm |
Heidelberg ST 500| Referenca izdelka: | IMP2028 |
| Leto proizvodnje: | 2013 |
NovoMüller Martini Esprit + Uno| Referenca izdelka: | IMP2025 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
Komori Lithrone LS 429| Referenca izdelka: | IMP2019 |
| Leto proizvodnje: | 2014 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 58 mio. |
Wohlenberg PR 76| Referenca izdelka: | IMP2018 |
| Leto proizvodnje: | 1980 |
| Format / Delovna širina: | 76 cm |
Perfecta 92 TVC| Referenca izdelka: | IMP2017 |
| Leto proizvodnje: | 1998 |
| Format / Delovna širina: | 92 cm |
NovoKomori LS 829P+L| Referenca izdelka: | IMP2012 |
| Leto proizvodnje: | 2008 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 131 mio. |
NovoKomori GL 840P H-UV| Referenca izdelka: | IMP2011 |
| Leto proizvodnje: | 2012 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 158 mio. |
NovoPolar N 92 Plus| Referenca izdelka: | IMP2007 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
NovoAster Astronic 180| Referenca izdelka: | IMP2006 |
| Leto proizvodnje: | 2006 |