Heidelberg SM 52-2P NP| Reference number: | IMP2079 |
| Year of production: | 1997 |
| Press / Working hours: | 54 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
Heidelberg SM 52-4 Anicolor| Reference number: | IMP1821 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 39 mio. |
Heidelberg SM 52-4+L| Reference number: | IMP2080 |
| Year of production: | 2002 |
| Press / Working hours: | cca. 130 mio. |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
Heidelberg SM 52-4P| Reference number: | IMP2098 |
| Year of production: | 2005 |
| Press / Working hours: | cca. 54 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 37 x 52 cm |
NewHeidelberg SM 52-4P| Reference number: | IMP2116 |
| Year of production: | 1998 |
| Press / Working hours: | cca. 80 mio. |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
Heidelberg SM 72 ZP| Reference number: | IMP2085 |
| Year of production: | 1989 |
| Press / Working hours: | 138 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 72 cm |
Heidelberg SM 74-5-P-H| Reference number: | IMP2053 |
| Year of production: | 1999 |
| Press / Working hours: | cca. 196 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
Heidelberg ST 500| Reference number: | IMP2028 |
| Year of production: | 2013 |
NewHeidelberg Stahlfolder KH 78/82-4-KTL| Reference number: | IMP2123 |
| Year of production: | 2012 |
| Format / Working width: | 82 x 120 cm |
NewHeidelberg Stahlfolder KH TH82/4/4-RFH| Reference number: | IMP2120 |
| Year of production: | 2012 |
| Colors / Number of units: | 4+4 |
| Format / Working width: | 820 x 1200mm |
Hohner Exact| Reference number: | IMP2095 |
| Year of production: | 03.007.1043 |
NewHorizon BQ 470 EVA| Reference number: | IMP2048 |
| Year of production: | 2018 |
| Press / Working hours: | cca. 3,4 mio. |