Wohlenberg 137| Reference number: | IMP2037 |
| Year of production: | 1995 |
| Format / Working width: | 137 cm |
Heidelberg ST 500| Reference number: | IMP2028 |
| Year of production: | 2013 |
Wohlenberg PR 76| Reference number: | IMP2018 |
| Year of production: | 1980 |
| Format / Working width: | 76 cm |
Perfecta 92 TVC| Reference number: | IMP2017 |
| Year of production: | 1998 |
| Format / Working width: | 92 cm |
Horizon ST-40| Reference number: | IMP2014 |
| Year of production: | 2009 |
Morgana Autocreaser Pro 50| Reference number: | IMP2001 |
| Year of production: | 2020 |
Kolbus KM 470| Reference number: | IMP1937 |
| Year of production: | 2000 |
Kolbus UKV 400| Reference number: | IMP1705 |
| Year of production: | 2007 |
SoldKolbus KM 600| Reference number: | IMP2077 |
| Year of production: | 2015 |
| Press / Working hours: | only cca. 23 mio. products |
SoldHorauf BDM Universal| Reference number: | IMP2038 |
| Year of production: | 2007 |
SoldMagraf KO 50 x 70 cm| Reference number: | IMP2034 |
| Year of production: | 2018 |
| Format / Working width: | 46 x 70 cm |
SoldHorizon HT-70| Reference number: | IMP2033 |