ProdanoSaroglia FUB/D 56 x 74| Referenca izdelka: | IMP1946 |
| Leto proizvodnje: | 1996 |
| Format / Delovna širina: | 56 x 74 cm |
ProdanoKomfi Amiga 52| Referenca izdelka: | IMP1932 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | samo 3369 pol / 4 delovne ure / 1476 m |
| Format / Delovna širina: | 53 x 80 cm |
ProdanoHeidelberg Cylinder SBG| Referenca izdelka: | IMP1926 |
| Leto proizvodnje: | 1972 |
| Format / Delovna širina: | 57 x 77 cm |
ProdanoHeidelberg Cylinder KSB| Referenca izdelka: | IMP1894 |
| Leto proizvodnje: | 1965 |
| Format / Delovna širina: | 40 x 57 cm |
ProdanoHeidelberg Tiegel GTP| Referenca izdelka: | IMP1880 |
| Leto proizvodnje: | 1977 |
| Format / Delovna širina: | 34 x 46 cm |
ProdanoKomfi Amiga 52| Referenca izdelka: | IMP1855 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
ProdanoHeidelberg Cylinder| Referenca izdelka: | IMP1845 |
| Leto proizvodnje: | 1954 |
| Format / Delovna širina: | 50 x 70 cm |
ProdanoMosca RO-TRS 4| Referenca izdelka: | IMP1787 |
| Leto proizvodnje: | 2000 |