Flow Pack Little Flow| Referenca izdelka: | IMP1991 |
| Leto proizvodnje: | 2001 |
| Format / Delovna širina: | 30 / 300 mm |
NovoBobst SP 1260 E| Referenca izdelka: | IMP1989 |
| Leto proizvodnje: | 1972 |
NovoBobst SP 1260 E| Referenca izdelka: | IMP1988 |
| Leto proizvodnje: | 1978 |
Ropi FK 3500| Referenca izdelka: | IMP1972 |
| Leto proizvodnje: | 2014 |
| Format / Delovna širina: | 450 x 450mm |
Zator LMZ04 - LMZ02| Referenca izdelka: | IMP1861 |
| Leto proizvodnje: | 2018-2021 |
Vega 750| Referenca izdelka: | IMP1816 |
Harris & Bruno ZR-30| Referenca izdelka: | IMP1581 |
| Leto proizvodnje: | 2015 |
| Format / Delovna širina: | 770 mm |
ProdanoBobst SP 103 ER| Referenca izdelka: | IMP2027 |
| Leto proizvodnje: | 1995 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 52.900 h |
| Format / Delovna širina: | 72 x 103 cm |
ProdanoKama ProCut 76 Foil| Referenca izdelka: | IMP2005 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
ProdanoKomfi Delta 52| Referenca izdelka: | IMP1990 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
ProdanoKAMA ProCut 74| Referenca izdelka: | IMP1974 |
| Leto proizvodnje: | 2011 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca 21 mio. |
| Format / Delovna širina: | 600 x 740 mm |
ProdanoRabolini Imperia D| Referenca izdelka: | IMP1964 |
| Format / Delovna širina: | 120 x 80 cm |