ProdanoRoland 202 E 0B| Referenca izdelka: | IMP1837 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 15 mio |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
ProdanoHeidelberg SM 102-2P| Referenca izdelka: | IMP1835 |
| Leto proizvodnje: | 2008 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca 295 mio |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 720 x 1020 mm |
ProdanoIno sitotiskarska linija| Referenca izdelka: | IMP1822 |
| Leto proizvodnje: | 2016/2013 |
ProdanoScreen L350 UV| Referenca izdelka: | IMP1818 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
ProdanoRoland 205 E 0B| Referenca izdelka: | IMP1777 |
| Leto proizvodnje: | 2003 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 70 mio. |
| Format / Delovna širina: | 52 x 74 cm |
ProdanoHeidelberg SM 52-2P| Referenca izdelka: | IMP1753 |
| Leto proizvodnje: | 2003 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 86 mio. |
| Format / Delovna širina: | 37 x 52 cm |
ProdanoHeidelberg SM 52-4P| Referenca izdelka: | IMP1662 |
| Leto proizvodnje: | 2004 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 70 mio. |
| Format / Delovna širina: | 37 x 52 cm |
ProdanoHALM EM4000| Referenca izdelka: | IMP2113 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Barve / Št. agregatov: | 4 |
| Format / Delovna širina: | 230 x 400 mm |