Kolbus KM 470| Reference number: | IMP1937 |
| Year of production: | 2000 |
KOLBUS PE 311| Reference number: | IMP1870 |
| Year of production: | 1998 |
| Format / Working width: | 660 x 410 mm |
Kolbus UKV 400| Reference number: | IMP1705 |
| Year of production: | 2007 |
Konica Minolta Accurio Label C230| Reference number: | IMP1838 |
| Year of production: | 2022 |
NewMabeg ABR RS 106| Reference number: | IMP2119 |
| Year of production: | 2013 |
| Format / Working width: | 750 x 1060 mm |
Mailmaster HS465| Reference number: | IMP1941 |
| Year of production: | 2003 |
| Format / Working width: | 335 x 250 mm |
Man Miller MP 94 - 2c| Reference number: | IMP2092 |
| Year of production: | 22278G |
| Press / Working hours: | / |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 64 x 90 cm |
Man Roland 705 LV UV| Reference number: | IMP2036 |
| Year of production: | 1995 |
| Press / Working hours: | cca. 145 mio. |
MKW RAPID UT / B3 / GS + MKW RAPID SFT 350| Reference number: | IMP2039 |
| Year of production: | 2025 |
| Colors / Number of units: | 16 |
| Format / Working width: | 35 x 50 cm |
Morgana Autocreaser Pro 50| Reference number: | IMP2001 |
| Year of production: | 2020 |
Muller Martini Pronto| Reference number: | IMP1875 |
| Year of production: | 1996 |
| Colors / Number of units: | 3 |
| Format / Working width: | 42 cm |
Nilpeter FA 2500| Reference number: | IMP1912 |
| Year of production: | 2001 |
| Colors / Number of units: | 10 |
| Format / Working width: | 280 mm |