SoldHeidelberg SORMZ| Reference number: | IMP2063 |
| Year of production: | 1990 |
| Press / Working hours: | 90 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg ST 300| Reference number: | IMP1852 |
| Year of production: | 1999 |
SoldHeidelberg Stahlfolder KH 78/6 KTL| Reference number: | IMP1951 |
| Year of production: | 2005 |
SoldHeidelberg Tiegel GTP| Reference number: | IMP1880 |
| Year of production: | 1977 |
| Format / Working width: | 34 x 46 cm |
SoldHeidelberg Topsetter PF 102| Reference number: | IMP1965 |
| Year of production: | 2005 |
SoldHeidelberg XL 75-4| Reference number: | IMP1905 |
| Year of production: | 2018 |
| Press / Working hours: | cca. 47 mio. |
SoldHorauf BDM Universal| Reference number: | IMP2038 |
| Year of production: | 2007 |
SoldHorizon AF-566F| Reference number: | IMP1860 |
| Year of production: | 2009 |
| Colors / Number of units: | 6 |
| Format / Working width: | 558 x 850 mm |
SoldHorizon AFC-746AKT| Reference number: | IMP1712 |
| Year of production: | 2007 |
| Format / Working width: | 738x1100 mm |
SoldHorizon BQ 270| Reference number: | IMP1885 |
| Year of production: | 2005 |
SoldHorizon BQ 270| Reference number: | IMP2032 |
SoldHorizon BQ 270C| Reference number: | IMP1983 |
| Year of production: | 2009 |
| Press / Working hours: | 1,5 mio |