NovoGAOTIAN GDHH-800| Referenca izdelka: | IMP2100 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Format / Delovna širina: | 80 cm |
Harris & Bruno ZR-30| Referenca izdelka: | IMP1581 |
| Leto proizvodnje: | 2015 |
| Format / Delovna širina: | 770 mm |
Heidelberg CD 102-5+LYLX| Referenca izdelka: | IMP2089 |
| Leto proizvodnje: | 1997 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 190 mio. |
Heidelberg Cylinder KSBA 46 x 58,5 cm| Referenca izdelka: | IMP2031 |
| Leto proizvodnje: | 1970 |
| Format / Delovna širina: | 46 x 58,5 cm |
Heidelberg Cylinder SBD Steuer PZ 90| Referenca izdelka: | IMP2090 |
| Leto proizvodnje: | 1968 |
| Format / Delovna širina: | 64 x 90 cm |
Heidelberg GTOZ 46+| Referenca izdelka: | IMP1942 |
| Leto proizvodnje: | 1979 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca 37 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 32 x 46 cm |
Heidelberg SM 52-2P NP| Referenca izdelka: | IMP2079 |
| Leto proizvodnje: | 1997 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 54 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 37 x 52 cm |
Heidelberg SM 52-4+L| Referenca izdelka: | IMP2080 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 130 mio. |
| Format / Delovna širina: | 37 x 52 cm |
Heidelberg SM 72 ZP| Referenca izdelka: | IMP2085 |
| Leto proizvodnje: | 1989 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 138 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 52 x 72 cm |
Heidelberg ST 500| Referenca izdelka: | IMP2028 |
| Leto proizvodnje: | 2013 |
NovoHeidelberg Stahlfolder KH 78/82-4-KTL| Referenca izdelka: | IMP2123 |
| Leto proizvodnje: | 2012 |
| Format / Delovna širina: | 82 x 120 cm |
NovoHeidelberg Stahlfolder KH TH82/4/4-RFH| Referenca izdelka: | IMP2120 |
| Leto proizvodnje: | 2012 |
| Barve / Št. agregatov: | 4+4 |
| Format / Delovna širina: | 820 x 1200mm |