ProdanoHorizon BQ 270C| Referenca izdelka: | IMP1983 |
| Leto proizvodnje: | 2009 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 1,5 mio |
ProdanoHorizon BQ 270V| Referenca izdelka: | IMP1858 |
| Leto proizvodnje: | 2013 |
ProdanoHorizon HT 30| Referenca izdelka: | IMP1781 |
| Leto proizvodnje: | 2011 |
ProdanoHorizon HT-70| Referenca izdelka: | IMP1859 |
| Leto proizvodnje: | 2006 |
| Format / Delovna širina: | 330 x 330 mm |
ProdanoHorizon VAC 100| Referenca izdelka: | IMP1969 |
| Leto proizvodnje: | / |
| Barve / Št. agregatov: | 20 |
| Format / Delovna širina: | 350 X 500 mm |
ProdanoHorizon VAC 1000 a+m| Referenca izdelka: | IMP1967 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 1 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 20 |
| Format / Delovna širina: | 500x350 mm |
ProdanoHorizon VAC-100 SPF-20 FC-20| Referenca izdelka: | IMP1904 |
ProdanoHorizon VAC-1000 SPF-200L FC-200L| Referenca izdelka: | IMP2013 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
ProdanoIno sitotiskarska linija| Referenca izdelka: | IMP1822 |
| Leto proizvodnje: | 2016/2013 |
ProdanoKAMA ProCut 74| Referenca izdelka: | IMP1974 |
| Leto proizvodnje: | 2011 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca 21 mio. |
| Format / Delovna širina: | 600 x 740 mm |
ProdanoKama ProCut 76 Foil| Referenca izdelka: | IMP2005 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
ProdanoKolbus KM 600| Referenca izdelka: | IMP2077 |
| Leto proizvodnje: | 2015 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | samo cca. 23 mio. produktov |