NewRyobi 526 GX| Reference number: | IMP2088 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 55 mio. |
NewRyobi 754P XL| Reference number: | IMP2087 |
| Year of production: | 2008 |
| Press / Working hours: | cca. 43 mio. |
NewRyobi 784 EP| Reference number: | IMP2065 |
| Year of production: | 2010 |
| Press / Working hours: | cca. 80 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
Stenz Feeder| Reference number: | IMP1740 |
NewSTS AV 25| Reference number: | IMP2121 |
| Year of production: | 2006 |
NewTECNOMAC EASY 4| Reference number: | IMP2083 |
| Year of production: | 2026 |
| Format / Working width: | 54 x 88 cm |
TECNOMAC SPRINTER 4| Reference number: | IMP2084 |
| Year of production: | 2026 |
| Format / Working width: | 76 x 106 cm |
Tünkers Vorwärts S 1450| Reference number: | IMP1996 |
| Year of production: | 1996 |
NewVBF Stahl BL 500| Reference number: | IMP2081 |
| Year of production: | 1997 |
Vega 750| Reference number: | IMP1816 |
Vega Minor 35| Reference number: | IMP1907 |
Versor Serto 80 K4+| Reference number: | IMP2101 |
| Year of production: | 2016 |
| Format / Working width: | 80 cm |