NewPalamides Alpha 700| Reference number: | IMP2122 |
| Year of production: | 2007 |
| Format / Working width: | 330 x 760 mm |
NewPerfecta 115 TVC| Reference number: | IMP2070 |
| Year of production: | 2002 |
| Format / Working width: | 115 cm |
Perfecta 92 TVC| Reference number: | IMP2017 |
| Year of production: | 1998 |
| Format / Working width: | 92 cm |
Petratto Metro 78 SE| Reference number: | IMP1769 |
| Year of production: | 2007 |
NewPolar 115 EM-MON| Reference number: | IMP2071 |
| Year of production: | 1992 |
| Format / Working width: | 115 cm |
NewPolygraf 381-4E| Reference number: | IMP2097 |
| Year of production: | 0123/:4e |
NewRabolini Imperia A1| Reference number: | IMP2049 |
| Format / Working width: | 60 x 85 cm |
Rebord Darix| Reference number: | IMP2108 |
| Year of production: | / |
| Format / Working width: | 400 x 500 mm |
Roland 105| Reference number: | IMP1805 |
| Format / Working width: | 48 x 66 cm |
Roland Favorit RZFOB| Reference number: | IMP592 |
| Year of production: | 1986 |
| Press / Working hours: | cca 47 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 72 cm |
Ropi FK 3500| Reference number: | IMP1972 |
| Year of production: | 2014 |
| Format / Working width: | 450 x 450mm |
Rotoflex VLI 500| Reference number: | IMP1916 |
| Year of production: | 2003 |
| Format / Working width: | 510 mm |