Horizon ST-40| Reference number: | IMP2014 |
| Year of production: | 2009 |
NewINO automatic stacking device STACKER AS1 500| Reference number: | IMP2062 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | working width max 500 mm |
NewINO conveyorized hot-air dryer DRY HA6| Reference number: | IMP2061 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | Conveyor belt width 550 |
NewINO POWDER MPA 500 - melt powder application machine| Reference number: | IMP2060 |
| Year of production: | 2017 |
| Format / Working width: | max sheet width 500 mm |
INO Print SA S2-70| Reference number: | IMP2042 |
| Year of production: | 2011 |
| Format / Working width: | 70 x 50 cm |
NewINO PRINT VS6 500| Reference number: | IMP2058 |
| Year of production: | 2021 |
| Format / Working width: | 500 x 350 mm |
Jos Hunkeler| Reference number: | IMP2096 |
| Year of production: | / |
Karl Tranklein BP| Reference number: | IMP2094 |
| Year of production: | / |
KBA Rapida 106-8 SW SPC| Reference number: | IMP2106 |
| Year of production: | 2018 |
| Press / Working hours: | cca. 240 mio. |
NewKBA Rapida 75-5 SAPC| Reference number: | IMP2115 |
| Year of production: | 2012 |
| Press / Working hours: | cca. 188 mio. |
| Format / Working width: | 605 x 750 mm |
Kolbus DA 260| Reference number: | IMP2086 |
| Year of production: | 2009 |
| Format / Working width: | 390 x 670 mm |
Kolbus DA 270| Reference number: | IMP2075 |
| Year of production: | 2002 |