ProdanoHeidelberg CTP Suprasetter A52 / A75| Referenca izdelka: | IMP2068 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
ProdanoHeidelberg Cylinder| Referenca izdelka: | IMP1845 |
| Leto proizvodnje: | 1954 |
| Format / Delovna širina: | 50 x 70 cm |
ProdanoHeidelberg Cylinder KSB| Referenca izdelka: | IMP1894 |
| Leto proizvodnje: | 1965 |
| Format / Delovna širina: | 40 x 57 cm |
ProdanoHeidelberg Cylinder SBDS Hot foil| Referenca izdelka: | IMP1961 |
| Leto proizvodnje: | 1976 |
| Format / Delovna širina: | 64 x 90 cm |
ProdanoHeidelberg Cylinder SBG| Referenca izdelka: | IMP1926 |
| Leto proizvodnje: | 1972 |
| Format / Delovna širina: | 57 x 77 cm |
ProdanoHeidelberg GTOV 52| Referenca izdelka: | IMP1869 |
| Leto proizvodnje: | 1985 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 40 mio. |
| Format / Delovna širina: | 36 x 52 cm |
ProdanoHeidelberg GTOVP 52+| Referenca izdelka: | IMP1994 |
| Leto proizvodnje: | 1993 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca 60 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 4 |
| Format / Delovna širina: | 36 x 52 cm |
ProdanoHeidelberg PM 74-4P| Referenca izdelka: | IMP2066 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 100 mio. |
| Format / Delovna širina: | 52 x 74 cm |
ProdanoHeidelberg SM 102-10P+L| Referenca izdelka: | IMP1977 |
| Leto proizvodnje: | 2001 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 262 mio. |
ProdanoHeidelberg SM 102-2P| Referenca izdelka: | IMP1835 |
| Leto proizvodnje: | 2008 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca 295 mio |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 720 x 1020 mm |
ProdanoHeidelberg SM 102-8P| Referenca izdelka: | IMP1949 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 250 mio. |
ProdanoHeidelberg SM 52-2| Referenca izdelka: | IMP1868 |
| Leto proizvodnje: | 2000 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 40 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |