MKW RAPID UT / B3 / GS + MKW RAPID SFT 350| Referenca izdelka: | IMP2039 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Barve / Št. agregatov: | 16 |
| Format / Delovna širina: | 35 x 50 cm |
Morgana Autocreaser Pro 50| Referenca izdelka: | IMP2001 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
NovoMüller Martini Esprit + Uno| Referenca izdelka: | IMP2025 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
Muller Martini Pronto| Referenca izdelka: | IMP1875 |
| Leto proizvodnje: | 1996 |
| Barve / Št. agregatov: | 3 |
| Format / Delovna širina: | 42 cm |
Nilpeter FA 2500| Referenca izdelka: | IMP1912 |
| Leto proizvodnje: | 2001 |
| Barve / Št. agregatov: | 10 |
| Format / Delovna širina: | 280 mm |
NovoPalamides Alpha 700| Referenca izdelka: | IMP2122 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Format / Delovna širina: | 330 x 760 mm |
NovoPerfecta 115 TVC| Referenca izdelka: | IMP2070 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
Perfecta 92 TVC| Referenca izdelka: | IMP2017 |
| Leto proizvodnje: | 1998 |
| Format / Delovna širina: | 92 cm |
NovoPolar N 115| Referenca izdelka: | IMP1993 |
| Leto proizvodnje: | 2024 |
NovoPolar N 115 Plus| Referenca izdelka: | IMP2072 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Format / Delovna širina: | 115 cm |
NovoPolar N 137 Plus| Referenca izdelka: | IMP2074 |
| Leto proizvodnje: | 2025 |
| Format / Delovna širina: | 137 cm |
Polar N 78 Plus| Referenca izdelka: | IMP2109 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |