NovoKBA Rapida 75-5 SAPC| Referenca izdelka: | IMP2115 |
| Leto proizvodnje: | 2012 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 188 mio. |
| Format / Delovna širina: | 605 x 750 mm |
Kolbus DA 260| Referenca izdelka: | IMP2086 |
| Leto proizvodnje: | 2009 |
| Format / Delovna širina: | 390 x 670 mm |
Kolbus DA 270| Referenca izdelka: | IMP2075 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
KOLBUS PE 311| Referenca izdelka: | IMP1870 |
| Leto proizvodnje: | 1998 |
| Format / Delovna širina: | 660 x 410 mm |
Kolbus UKV 400| Referenca izdelka: | IMP1705 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
NovoKomori GL 840P H-UV| Referenca izdelka: | IMP2011 |
| Leto proizvodnje: | 2012 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 158 mio. |
Komori Lithrone LS 429| Referenca izdelka: | IMP2019 |
| Leto proizvodnje: | 2014 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 58 mio. |
NovoKomori LS 829P+L| Referenca izdelka: | IMP2012 |
| Leto proizvodnje: | 2008 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 131 mio. |
NovoMabeg ABR RS 106| Referenca izdelka: | IMP2119 |
| Leto proizvodnje: | 2013 |
| Format / Delovna širina: | 750 x 1060 mm |
Mailmaster HS465| Referenca izdelka: | IMP1941 |
| Leto proizvodnje: | 2003 |
| Format / Delovna širina: | 335 x 250 mm |
Man Miller MP 94 - 2c| Referenca izdelka: | IMP2092 |
| Leto proizvodnje: | 22278G |
| Št. odtisov / Delovne ure: | / |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 64 x 90 cm |
Man Roland 705 LV UV| Referenca izdelka: | IMP2036 |
| Leto proizvodnje: | 1995 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 145 mio. |