NovoHeidelberg XL 75-4P| Referenca izdelka: | IMP2076 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 28 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 4 |
| Format / Delovna širina: | 530 x 750 mm |
Hohner Exact| Referenca izdelka: | IMP2095 |
| Leto proizvodnje: | 03.007.1043 |
NovoHorizon BQ 270V| Referenca izdelka: | IMP1931 |
| Leto proizvodnje: | 2024 |
NovoHorizon BQ 470 EVA| Referenca izdelka: | IMP2048 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 3,4 mio. |
NovoINO automatic stacking device STACKER AS1 500| Referenca izdelka: | IMP2062 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
| Format / Delovna širina: | delovna širina max 500 mm |
NovoINO conveyorized hot-air dryer DRY HA6| Referenca izdelka: | IMP2061 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
| Format / Delovna širina: | Conveyor belt width 550 |
NovoINO POWDER MPA 500 - melt powder application machine| Referenca izdelka: | IMP2060 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
| Format / Delovna širina: | max širina pole 500 mm |
INO Print SA S2-70| Referenca izdelka: | IMP2042 |
| Leto proizvodnje: | 2011 |
| Format / Delovna širina: | 70 x 50 cm |
NovoINO PRINT VS6 500| Referenca izdelka: | IMP2058 |
| Leto proizvodnje: | 2021 |
| Format / Delovna širina: | 500 x 350 mm |
Jos Hunkeler| Referenca izdelka: | IMP2096 |
| Leto proizvodnje: | / |
Karl Tranklein BP| Referenca izdelka: | IMP2094 |
| Leto proizvodnje: | / |
KBA Rapida 106-8 SW SPC| Referenca izdelka: | IMP2106 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 240 mio. |