ProdanoRyobi 784 EP| Referenca izdelka: | IMP1887 |
| Leto proizvodnje: | 2008 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 70 mio. |
ProdanoRyobi 784 EP| Referenca izdelka: | IMP1924 |
| Leto proizvodnje: | 2008 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 123 mio. |
| Format / Delovna širina: | 788 x 600 mm |
ProdanoSamed Innovazioni Rebord Darix Evolution Light| Referenca izdelka: | IMP2030 |
| Leto proizvodnje: | 2019 |
ProdanoSaroglia FUB/D 56 x 74| Referenca izdelka: | IMP1946 |
| Leto proizvodnje: | 1996 |
| Format / Delovna širina: | 56 x 74 cm |
ProdanoSchmedt Knjigoveška linija| Referenca izdelka: | IMP1881 |
| Leto proizvodnje: | 2011 |
ProdanoScreen L350 UV| Referenca izdelka: | IMP1818 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
ProdanoSmyth Freccia| Referenca izdelka: | IMP1970 |
| Leto proizvodnje: | 130 5343 |
| Format / Delovna širina: | 35 cm |
ProdanoStahl KC 56 4 KTL| Referenca izdelka: | IMP1900 |
| Leto proizvodnje: | 35806 |
| Barve / Št. agregatov: | 4 |
| Format / Delovna širina: | 56 x 90 cm |
ProdanoTECHNOGRAF EUROTRIM| Referenca izdelka: | IMP1939 |
| Leto proizvodnje: | 2005 |
| Format / Delovna širina: | 480 x 345 mm |
ProdanoXerox Versant 180| Referenca izdelka: | IMP1872 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
ProdanoZechini X-Case - Zechini Cimatic| Referenca izdelka: | IMP1914 |
| Leto proizvodnje: | 2016 |
| Format / Delovna širina: | 460x500mm |
ProdanoZünd G3 XL-3200| Referenca izdelka: | IMP2052 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Format / Delovna širina: | 2270 mm x 3200 mm |