ProdanoPolar 76 EM| Referenca izdelka: | IMP1847 |
| Leto proizvodnje: | 1990 |
| Format / Delovna širina: | 76 cm |
ProdanoPolar 76 EM| Referenca izdelka: | IMP1897 |
| Leto proizvodnje: | 1990 |
| Format / Delovna širina: | 76 cm |
ProdanoPolar 78 ED| Referenca izdelka: | IMP1874 |
| Leto proizvodnje: | 2000 |
| Format / Delovna širina: | 78 cm |
ProdanoPolar 78 ES| Referenca izdelka: | IMP1844 |
| Leto proizvodnje: | 2000 |
| Format / Delovna širina: | 78 cm |
ProdanoPolar 78 XT| Referenca izdelka: | IMP1700 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Format / Delovna širina: | 78 cm |
ProdanoRabolini Imperia D| Referenca izdelka: | IMP1964 |
| Format / Delovna širina: | 120 x 80 cm |
ProdanoRigo UltraBIND 6000 PUR Bookbinder| Referenca izdelka: | IMP1252 |
| Leto proizvodnje: | 2014 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 32000 |
| Barve / Št. agregatov: | 1 |
| Format / Delovna širina: | 420 x 460 mm |
ProdanoRoland 202 E 0B| Referenca izdelka: | IMP1837 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | 15 mio |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
ProdanoRoland 202 E HiPrint| Referenca izdelka: | IMP1896 |
| Leto proizvodnje: | 2009 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 39 mio. |
| Barve / Št. agregatov: | 2 |
| Format / Delovna širina: | 52 x 74 |
ProdanoRoland 202 T 0B| Referenca izdelka: | IMP1876 |
| Leto proizvodnje: | 2002 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 40 mio. |
ProdanoRoland 205 E 0B| Referenca izdelka: | IMP1777 |
| Leto proizvodnje: | 2003 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 70 mio. |
| Format / Delovna širina: | 52 x 74 cm |
ProdanoRoland 205 E 0B| Referenca izdelka: | IMP1841 |
| Leto proizvodnje: | 2007 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | cca. 46 mio. |