ProdanoKomfi Amiga 52| Referenca izdelka: | IMP1855 |
| Leto proizvodnje: | 2017 |
ProdanoKomfi Amiga 52| Referenca izdelka: | IMP1932 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
| Št. odtisov / Delovne ure: | samo 3369 pol / 4 delovne ure / 1476 m |
| Format / Delovna širina: | 53 x 80 cm |
ProdanoKomfi Delta 52| Referenca izdelka: | IMP1990 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
ProdanoMAGRAF AS-55| Referenca izdelka: | IMP1968 |
| Leto proizvodnje: | 2020 |
| Format / Delovna širina: | 550 mm |
ProdanoMagraf KO 50 x 70 cm| Referenca izdelka: | IMP2034 |
| Leto proizvodnje: | 2018 |
| Format / Delovna širina: | 46 x 70 cm |
ProdanoMBO T45 F| Referenca izdelka: | IMP1938 |
| Leto proizvodnje: | 0572 |
| Format / Delovna širina: | 460 x 630 mm |
ProdanoMeccanotecnica Aster 160 OS| Referenca izdelka: | IMP1883 |
| Leto proizvodnje: | 2006 |
| Format / Delovna širina: | 320 x 420 mm |
ProdanoMosca RO-TRS 4| Referenca izdelka: | IMP1787 |
| Leto proizvodnje: | 2000 |
ProdanoMüller Martini Presto| Referenca izdelka: | IMP1853 |
| Leto proizvodnje: | 2004 |
ProdanoPerfecta 115 TVC| Referenca izdelka: | IMP1966 |
| Leto proizvodnje: | 2005 |
| Format / Delovna širina: | 115 cm |
ProdanoPETRATTO CORDOBA 3| Referenca izdelka: | IMP1940 |
| Leto proizvodnje: | 2003 |
| Format / Delovna širina: | 52 x 120 cm |
ProdanoPolar 115 ED| Referenca izdelka: | IMP2026 |
| Leto proizvodnje: | 1998 |
| Format / Delovna širina: | 115 cm |