SoldHeidelberg Cylinder KSB| Reference number: | IMP1894 |
| Year of production: | 1965 |
| Format / Working width: | 40 x 57 cm |
SoldHeidelberg Cylinder SBDS Hot foil| Reference number: | IMP1961 |
| Year of production: | 1976 |
| Format / Working width: | 64 x 90 cm |
SoldHeidelberg Cylinder SBG| Reference number: | IMP1926 |
| Year of production: | 1972 |
| Format / Working width: | 57 x 77 cm |
SoldHeidelberg Cylinder SBG| Reference number: | IMP2040 |
| Year of production: | 1968 |
| Format / Working width: | 57 x 77 cm |
SoldHeidelberg Cylinder SBGZ| Reference number: | IMP2003 |
| Year of production: | 1964 |
| Format / Working width: | 56 x 77 cm |
SoldHeidelberg GTO 52| Reference number: | IMP1891 |
| Year of production: | 1994 |
SoldHeidelberg GTO PM 52-5| Reference number: | IMP1785 |
| Year of production: | 2001 |
| Press / Working hours: | cca. 97 mio. |
SoldHeidelberg GTOV 52| Reference number: | IMP1867 |
| Year of production: | 1987 |
| Press / Working hours: | cca. 63 mio. |
SoldHeidelberg GTOV 52| Reference number: | IMP1869 |
| Year of production: | 1985 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg GTOVP 52+| Reference number: | IMP1994 |
| Year of production: | 1993 |
| Press / Working hours: | cca 60 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg Masterwork Diana Smart 80A| Reference number: | IMP1748 |
| Year of production: | 2015 |
SoldHeidelberg PM 74-4P| Reference number: | IMP2066 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 100 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |