Wohlenberg 137| Reference number: | IMP2037 |
| Year of production: | 1995 |
| Format / Working width: | 137 cm |
Wohlenberg PR 76| Reference number: | IMP2018 |
| Year of production: | 1980 |
| Format / Working width: | 76 cm |
Zator LMZ04 - LMZ02| Reference number: | IMP1861 |
| Year of production: | 2018-2021 |
ReservedZenbo ZB1260S-420| Reference number: | IMP2000 |
| Year of production: | 2019 |
| Format / Working width: | 60 x 120 cm |
SoldBobst Media 45 II| Reference number: | IMP1879 |
| Year of production: | 1999 |
SoldBobst SP 102 E| Reference number: | IMP1974 |
| Year of production: | 1980 |
SoldBobst SP 103 ER| Reference number: | IMP2027 |
| Year of production: | 1995 |
| Press / Working hours: | cca. 52.900 h |
| Format / Working width: | 72 x 103 cm |
SoldBourg 3x BST 10| Reference number: | IMP1895 |
SoldFocus Proflex 250| Reference number: | IMP1778 |
| Year of production: | 2008 |
| Format / Working width: | 250 mm |
SoldHeidelberg CD 102-4| Reference number: | IMP1892 |
| Year of production: | 2011 |
| Press / Working hours: | cca. 160 mio. |
SoldHeidelberg CTP Suprasetter A52 / A75| Reference number: | IMP2068 |
| Year of production: | 2018 |
SoldHeidelberg Cylinder| Reference number: | IMP1845 |
| Year of production: | 1954 |
| Format / Working width: | 50 x 70 cm |