NewEtipol Combi 340| Reference number: | IMP2057 |
| Year of production: | 2001 |
Flow Pack Little Flow| Reference number: | IMP1991 |
| Year of production: | 2001 |
| Format / Working width: | 30 / 300 mm |
Foliant 520| Reference number: | IMP2002 |
| Year of production: | 2005 |
| Format / Working width: | 520 mm |
NewGAOTIAN GDHH-800| Reference number: | IMP2100 |
| Year of production: | 2018 |
| Format / Working width: | 80 cm |
Gietz FSA 790| Reference number: | IMP2099 |
| Year of production: | 2001 |
Harris & Bruno ZR-30| Reference number: | IMP1581 |
| Year of production: | 2015 |
| Format / Working width: | 770 mm |
Heidelberg CD 102-5+LYLX| Reference number: | IMP2089 |
| Year of production: | 1997 |
| Press / Working hours: | cca. 190 mio. |
Heidelberg Cylinder KSBA 46 x 58,5 cm| Reference number: | IMP2031 |
| Year of production: | 1970 |
| Format / Working width: | 46 x 58,5 cm |
Heidelberg Cylinder SBD Steuer PZ 90| Reference number: | IMP2090 |
| Year of production: | 1968 |
| Format / Working width: | 64 x 90 cm |
Heidelberg GTOVP 46| Reference number: | IMP1919 |
| Year of production: | 1980 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
Heidelberg GTOVP 52| Reference number: | IMP2093 |
| Year of production: | 1995 |
| Press / Working hours: | cca 67 mio. |
Heidelberg GTOZ 46+| Reference number: | IMP1942 |
| Year of production: | 1979 |
| Press / Working hours: | cca 37 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 32 x 46 cm |