NewAdast 547 P| Reference number: | IMP2117 |
| Year of production: | 2001 |
| Press / Working hours: | 23 moo. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 381 x 520 mm |
Bacciottini OXO MultiSkill| Reference number: | IMP2105 |
| Year of production: | 2024 |
| Format / Working width: | 500 x 700 mm |
Bobst Mistral 80 A2 CS| Reference number: | IMP2110 |
| Year of production: | 2007 |
Bobst SP 104 E| Reference number: | IMP2111 |
| Year of production: | 1998 |
Bobst SP 130 ER| Reference number: | IMP2043 |
| Year of production: | 1987 |
| Format / Working width: | 1300 x 920 mm |
Bobst SPanthera 106 LER| Reference number: | IMP2091 |
| Year of production: | 2006 |
Bobst SPanthera 106 LER| Reference number: | IMP2103 |
| Year of production: | 2007 |
NewBourg BSF BM-e| Reference number: | IMP2059 |
| Year of production: | 2016 |
DCM Sleeve| Reference number: | IMP1743 |
| Year of production: | 2003 |
Ecosystem Modulo 76| Reference number: | IMP1995 |
| Year of production: | 2005 |
| Format / Working width: | 76 x 106 cm |
Etipol Combi 270| Reference number: | IMP1980 |
| Year of production: | 2000 |
Etipol Combi 270| Reference number: | IMP1982 |
| Year of production: | 2001 |
| Format / Working width: | 270 mm |