Heidelberg GTOVP 46| Reference number: | IMP1919 |
| Year of production: | 1980 |
| Press / Working hours: | cca. 40 mio. |
Heidelberg SM 52-4 Anicolor| Reference number: | IMP1821 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 39 mio. |
SoldHeidelberg CTP Suprasetter A52 / A75| Reference number: | IMP2068 |
| Year of production: | 2018 |
SoldHeidelberg PM 74-4P| Reference number: | IMP2066 |
| Year of production: | 2007 |
| Press / Working hours: | cca. 100 mio. |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SORMZ| Reference number: | IMP2063 |
| Year of production: | 1990 |
| Press / Working hours: | 90 mio. |
| Colors / Number of units: | 2 |
| Format / Working width: | 52 x 74 cm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP2044 |
| Year of production: | 1996 |
| Press / Working hours: | cca. 93 mio. |
SoldHeidelberg Cylinder SBG| Reference number: | IMP2040 |
| Year of production: | 1968 |
| Format / Working width: | 57 x 77 cm |
SoldHeidelberg Cylinder SBGZ| Reference number: | IMP2003 |
| Year of production: | 1964 |
| Format / Working width: | 56 x 77 cm |
SoldHeidelberg SM 52-4| Reference number: | IMP1997 |
| Year of production: | 2000 |
| Press / Working hours: | cca. 55 mio. |
SoldHeidelberg GTOVP 52+| Reference number: | IMP1994 |
| Year of production: | 1993 |
| Press / Working hours: | cca 60 mio. |
| Colors / Number of units: | 4 |
| Format / Working width: | 36 x 52 cm |
SoldHeidelberg SM 102-10P+L| Reference number: | IMP1978 |
| Year of production: | 2006 |
| Press / Working hours: | cca. 252 mio. |
| Format / Working width: | 72 x 102 cm |
SoldHeidelberg SM 102-10P+L| Reference number: | IMP1977 |
| Year of production: | 2001 |
| Press / Working hours: | cca. 262 mio. |